LA BOMBE

Spektakl komediowy  

partner: Kłodzki Ośrodek Kultury
gdzie: Sala Widowiskowa, Kłodzki Ośrodek Kultury
kiedy: 2024-11-24 16:00 - 2024-11-24 18:00
bilety: Wstęp płatny
opis:

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!
Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu... zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka.
TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!!
CAROLINE (Anna Czartoryska-Niemczycka/Katarzyna Glinka/Sylwia Juszczak-Krawczyk) jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.
ALBAN (Wojciech Błach/Michał Rolnicki) przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, właśnie porzucony przez żonę, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.
STÉPHANE (Sambor Czarnota/Radosław Pazura) sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.
SAM (Karolina Sawka/Maria Wieczorek/Marta Maria Wiśniewska) opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną, przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem... 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent...
i skrywany sekret.
Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa... Krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!
Reżyseria: Sambor Czarnota
Producent: IDEA ART Hubert Ziętala
Autor: Carole Greep
Tłumaczenie: Beata Geppert
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz

https://www.traditionrolex.com/30