KONCERT MUZYKI FILMOWEJ

Orkiestra Maximus pod batutą Michała Kocimskiego 

partner: Kłodzki Ośrodek Kultury
gdzie: Sala Widowiskowa, Kłodzki Ośrodek Kultury
kiedy: 2024-11-16 17:00 - 2024-11-16 19:00
bilety: Wstęp płatny
opis:

Dla wszystkich miłośników muzyki filmowej!
Już niebawem odbędzie się wyjątkowy koncert, który przeniesie nasze zmysły w magiczny świat dźwięków i emocji. To niezapomniana muzyczna podróż przez historię ścieżek dźwiękowych, które na zawsze pozostały w naszych sercach.
Orkiestra pod batutą utalentowanego dyrygenta przeprowadzi Państwa przez różne gatunki… czekają na Was pasjonujące tematy muzyczne zarówno z filmów akcji, jak i dramatów czy romansów… nie można zapomnieć również o solistach, którzy dodadzą temu wydarzeniu wyjątkowej magii.
Podczas koncertu usłyszymy klasyki filmowego ekranu, takie jak „Titanic„, „James Bond„, „Ojciec Chrzestny” i wiele innych…
Wyobraźcie sobie, jakie emocje wzbudzi ta muzyka, kiedy usiądziecie w czerwonych fotelach teatru i zamkniecie oczy. Nie będziecie już wtedy tylko zwykłymi widzami, lecz bohaterami tych filmowych historii.
Nie przegapcie tej okazji! Już teraz rezerwujcie sobie czas i kupujcie bilety na ten niepowtarzalny koncert muzyki filmowej. To wydarzenie, które na długo zostanie w Waszej pamięci jako jedno z najsilniejszych przeżyć muzycznych.

https://www.traditionrolex.com/30