19.15 – 19.45 – Park
Weronika Sobiecka, Joanna Kijak-Rajca, Ewa Wiśniewska-Benedyczuk, Jolanta Musiuk – Zakład Pogrzebowy Drzew, performance
Agnieszka Rayzacher, Anna Leśniak, Magalena Ujma – Seminarium Feministyczne Zapisuję wydarzenia zwykłe. Artystki wobec rzeczywistości
22:15 – 22:45 – Sanatorium Brehmera
16:15 – 16:45 – Kino
00:30 – 1:00 – Kino
Performance Saga: Carolee Schneemann, film
Francis Thorburn – Pool Time, performance z udziałem Roddy Huntera i innych
Od 14.45 – Park
Helena Hafemann – Close Relations, instalacja
Maria Bitka – Wydeptywanie ścieżki, performance
Aneta Jankowska, Magda Osińska, Karolina Brzęk, Karolina Zaborska
Calum Eccleston – Unformed, performance
Adam Zduńczyk – Skwer Kółeczko, performance
Ola Ignasiak – Odszarzanie, performance
Ingrid Blekstad – Kunstbanken, prezentacja
18.45 – 19:25 – Sanatorium Brehmera
19:25 – 19:35 – Sanatorium Brehmera, I piętro
Michał Jakubowicz – Rytmiczny performance Filmowo-linijny, performance
Justyna Górowska, performance
Marta Jegierska – Mostek
10.00 – 11.00 – Kino
Animacje PJATK
11:10 – 12:00 Sala czarna i okolice sanatorium
Lisa Corporan – The Black Hall and around Sanatorium Współczesny
Ekspresjonista figuratywny, medium: farba olejna, performance
Od 12.00 (1-3h) – ulice Sokołowska
Calum Eccleston – streets of Sokołowsko
Nieuformowany/, performance
13.00-14.00 Kino Chris Regen & Andrea Saemann o/ about Performance Saga
14:05 -14:35 Kino
Horacy Muszyńsk – KISHONIA, film
14:45 – 15:15 – Sanatorium
Teres Barabasz – Measurements, performance
15:25 – 16:10 – Sanatorium
Vlasta Delimar – Z cyklu: Erzsebet Bathory
16:15 – 18:15 – droga do Villa Rosa
Alastair MacLennan – Villa Rosa Z ręki do piasku/ Hand to Sand, actuation
17-18:30 OBIAD/ MEAL
18.35 – 19.20 Kino Wiera Meniok – Schulz/Żadan/Andruchowycz
prezentacja / presentation
19.30-20.30 Kino Zdzisław Piernik & Sławek Janicki, koncert
20.45 – 21:45 Kino Małgorzata Potocka
Bogusław Schaeffer – Poza schematem / Outside the Scheme
22.00– 22.20
Sala Iza Gustowska
Trucizna / Poison, video
22:30-22:45 Sanatorium/korytarz
Sergey Shabohin , odsłona instalacji
23.00-23.30 KINO
Cyril Lepetit – Zielone częstotliwości/ performance
23:30 – 24:30 Kino
P.Smith, M.Abramovich, D.Byrne, O.Eliasson, D&Chapman, W.Kentridge, W.Wenders, L.Anderson
Porady dla młodych / Advice for the Young, film
11.00 – 12.00 Sanatorium Brehemra „Bogna Juchnowicz, Jessika Dudziak
”
Czarna sala, The Black Hall Nieoczekiwane wydarzenie, które wydarzyło się w najmniej odpowiedniej chwili / Unexpected Event the Happened in the Most Unsuitable Moment
12:30 – 13:15 Sanatorium Chris Regn & Andrea Saemann
Czarna Sala/ The Black Hall Swiss Performance Art Medley, performance
Od 14:00 – 16:00 ulice Sokołowska
Calum Ecleston – streets of Sokołowsko Nieuformowany, performance
15:40-16:00 (20min) ulica w Sokołowsku
Andrij Yurkevych – street in Sokołowsko Bruk z Drohobycza/ Pavement from Drohobych
16:20-17:05 Kino Olga Tokarczuk, film, Louisiana Chanel
17:10-18:10 Kino Performance Saga – Esther Ferrer