Wieczór z utworami Eda Sheeran'a w Dzierżoniowie

2018-06-09  13:09

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury zaprasza serdecznie na wieczór z utworami Eda Sheeran'a, jednego z największych songwriterów naszych czasów. Największe hity brytyjczyka, takie jak "Shape of you", "Perfect", "Thinking Out Loud" i inne, usłyszą Państwo w wykonaniu wokalistki Pauliny Lendy oraz gitarzysty Piotra Kozuba już 09 czerwca, o godzinie 20.00!

źródło: materiały organizatora


Duet tworzy parę na scenie i w życiu, dzięki czemu podczas koncertów potrafią stworzyć intymny klimat, opowiadając historie zawarte w tekstach, ale i przekazać słuchaczowi ogromną dawkę emocji i energii, która wypływa z tej dwójki. Wisienką na torcie będzie możliwość wysłuchania autorskich utworów duetu Our House By The Lake, któremu poświęcają się na co dzień. Para wykona kompozycje z debiutanckiego albumu, którego realizacja była możliwa, dzięki środkom zebranym na akcji crowdfundingowej poprzez portal Wspieram.to. kilka miesięcy temu i który będzie miał premierę jeszcze w tym roku.

Paulina Lenda - wokalistka, autorka tekstów i muzyki. 

Muzycznie w projektach solowych bardzo dużo czerpie z akustyki. W 2014r. odbyła się premiera Jej debiutanckiej, akustycznej płyty "Wolf Girl". Obecnie wokalistka pracuje i skupiła się nad solowym projektem elektronicznym pod pseudonimem LEANDA
oraz nad zespołem OHBTL, który współtworzy ze swoim partnerem, gitarzystą Piotrem Kozubem. Poza aktywną działalnością sceniczną, spełnia się jako instruktor wokalny, m.in. w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, prowadząc Otworzy się w nowym oknieStudio Wokalne DOK.


Piotr Kozub - gitarzysta, wokalista, autor tekstów i muzyki.

Muzyczną drogę rozpoczął dzięki swojemu tacie, także muzykowi. W swojej twórczości zawiera elementy bluesa, folku oraz muzyki akustycznej oraz etno. Wraz z bluesowym duetem Manfredi & Johnson wydał w roku 2017 debiutancką płytę “Bright and Brave". Obecnie swoją całą muzyczną uwagę skupia wokół duetu Our House By The Lake, który współtworzy ze swoją narzeczoną.


Acoustic Night With Ed Sheeran
9 czerwca (sobota), godz. 19.00
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
Wstęp: 25 zł


[źródło: DOK]