11. Noc z Design_em - Domar we Wrocławiu

Reportaże

13 czerwca odbyła się kolejna edycja Nocy z Designem, wyjątkowego wydarzenia poświęconego współczesnemu wzornictwu. Tym razem przyglądaliśmy się, jak wzornictwo wpływa na życie codzienne człowieka, jak dobry design nie tylko ułatwia, ale i uprzyjemnia życie.
Motywem tegorocznej edycji NZD był PROJEKT: CZŁOWIEK, czyli pochylenie się projektanta nad każdym aspektem ludzkiej codzienności, zarówno w odniesieniu do jego aktywności zawodowej, jak i kondycji fizycznej oraz psychicznej.
Podczas 11. Nocy z Design_em mogliśmy zobaczyć czołówkę wzornictwa polskiego a więc najnowsze kolekcje Jadwigi Husarskiej, Tomasza Augustyniaka, nową odsłonę TRE Tomka Rygalika, instalację Cristals Oskara Zięty, szkło Eli i Sebastiana Pietkiewiczów, ceramikę Bartka Mejora i Bogdana Kosaka, najnowszy żyrandol PUFF-BUFF, zabawne projekty Bartosza Muchy, nowe dokonania Duetu Pawlak&Stawarski czy Agnieszki Bar. Ale to nie wszystko, nie zabrakło wystawy Marek Dolnośląskich czyli prezentacji prac projektantów i firm z Dolnego Śląska. Swoje najnowsze prace zaprezentowały uczelnie artystyczne z całej Polski.

Inne w tych kategoriach: