RECITAL "ŚLADAMI MISTRZÓW SŁOWA"

 

partner: Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu
gdzie: Wrocław
kiedy: 2021-01-22 - 2021-01-23
bilety: Wstęp darmowy
wykonawcy:
Będzie to szczególna inicjatywa, która skupi wokół siebie blisko 30 ludzi ludzi z Polski i z zagranicy. Repertuar zostanie oparty na wielkich utworach najznamienitszych mistrzów pióra jak Osiecka, Młynarski, Kofta, Brel, Andrus i innych.
Chcemy tym koncertem nieść radość do domów spragnionych kultury ludzi, ale też propagować piosenkę literacką i pokazać perły polskich twórców, którzy w dobie pandemii zostali trochę zapomniani. O najwyższy kunszt artystyczny zadbają muzycy z różnych stron świata skupieni wokół mojej osoby, na scenie pojawią się ponad tuzin wokalistów z całego kraju i specjalnie zaproszeni goście. 
Uzyskaliśmy już patronat Miasta i Prezydenta Wrocławia oraz Ośrodka kultury i sztuki we Wrocławiu. Było by Nam artystom niezmiernie miło, gdybyśmy raz jeszcze wspólnie stworzyli niesamowite wydarzenie, inne niż wszystkie. Na przekór sytuacji i braku dotacji oraz funduszy, pokażemy wszystkim, ze nasza nieformalna scena i sama idea naszej Sceny pod Regałem przetrwa te niespokojne czasy!

Koncert odbędzie się wstępnie 22.01 i 23.01 podobnie jak recital świąteczny w formie 2 częściowego wydarzenia.. Rozpoczęcie każdej części nastąpi o 19:00
 
opis:
SCENA POD REGAŁEM NOWOROCZNIE: 
RECITAL "ŚLADAMI MISTRZÓW SŁOWA"

Rozpoczęliśmy prace i rozmowy na temat sponsoringu wydarzenia, zwiększamy zasięgi na naszej zrzutce oraz planujemy szeroko rozwiniętą kampanie reklamową w social mediach oraz stacjonarnie na terenie całego kraju.
Zapewniamy miejsce na banerach, plakatach, wszystkich grafikach w poszczególnych mediach, wyszczególnienie w napisach końcowych oraz specjalne podziękowania dla naszych partnerów. 
 
Koncert będzie emitowany podobnie jak ten świąteczny na naszych fanpage'ach oraz fanpage'u miasta Wrocław, ponadto dojdzie również platforma youtube!
 
Mimo bardzo ciężkiej sytuacji naszej sceny, chcemy z całych sił pozostać na powierzchni, przetrwać, bo to jest to co kochamy, muzyka i sztuka jest naszym tlenem... Dzięki Państwu mamy nadzieję, że przetrwamy, a co więcej wrócimy z tej dalekiej podróży silniejsi :)

Kilka informacji o Scenie

Scena Pod Regałem powstała w roku 2017 we wrocławskiej kawiarni Literatka na rynku z inicjatywy wrocławskiego pianisty, kompozytora, animatora kultury Michała Hadasika. Stopniowo rozpoczęto pracę na poszerzeniem działalności Sceny, by wkomponować w jej repertuar również spotkania Literackie, koncerty oraz Recitale Piosenki Literackiej. Obecnie jej działalność artystyczna oscyluje wokół 4 głównych osi działań twórczych: Muzyki, Sztuki, Literatury i Teatru. Rocznie Scena organizuje blisko 200 różnych wydarzeń we Wrocławiu ale też gościnnie wyjeżdża w inne rejony kraju.
 
Linki do innych  koncertów i projektów 
2. Wielka Majówka Online
3 Flamenco night sceny pod regałem