Pomoc Domowa

Komedia 

partner: Kłodzki Ośrodek Kultury
gdzie: Sala Widowiskowa, Kłodzki Ośrodek Kultury
kiedy: 2022-12-03 19:00 - 2022-12-03 21:00
bilety: Wstęp płatny
opis:

I żyli długo i szczęśliwie - tak powinna się kończyć komedia z lekkim nalotem romantyzmu, a taką komedią jest niewątpliwie „Boeing, Boeing” Marca Camolettiego: po wielu zawirowaniach Maks i Jola pobierają się… Tylko czy będą żyć długo i szczęśliwie? Na to pytanie - dzięki pewnym adaptacyjnym zabiegom - odpowiada tegoż Camolettiego „Pomoc domowa”, której bohaterami są Maks i Jola. Ale pierwsze miejsce na podium zajmuje Nadia - genialna pomoc domowa, dzięki której straszliwe zamieszania w Boeingu… kończą się happy endem.
Maks i Jola są małżeństwem, ale gdzieś tam snuje się w ich duszach marzenie o bardziej bujnym życiu - miłosnym oczywiście, bo jakoś im to małżeństwo nie wystarcza. Ona chce mieć kochanka i on chce mieć kochankę, spotykają się z nimi w domu i z tymi spotkaniami, z całą tą sytuacją związana jest niezła zawierucha! Wchodzenie, wychodzenie, drzwi trzaskają sto tysięcy razy... I z każdym trzaśnięciem coraz niebezpieczniej się robi dla małżeńskiego związku.
I wtedy wkracza Nadia, która w Boeingu... czuwa nad wszystkim, klei to, co się rozpada, spina, co się rozpięło… Czy i teraz Nadia poukłada, co trzeba i Maks i Jola będą żyli długo i szczęśliwie? Zobaczymy…