ANDRZEJ PIASECZNY I KACPER DWORNICZAK – “JESZCZE ZANIM ŚWIĘTA…”

 

organizator: Centrum Sztuki w Oławie
partner: Centrum Sztuki w Oławie
gdzie:
kiedy: 2023-12-04 19:00
bilety: Wstęp płatny
opis:

Centrum Sztuki w Oławie zaprasza 4 grudnia 2023r. o godzinie 19:00 do OWE Odra w Oławie na szczególny, niezwykle intymny koncert, zapewniający chwilę oddechu od przedświątecznego pośpiechu – „Jeszcze zanim święta…” w wykonaniu Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka – wybitnego gitarzysty klasycznego, laureata ponad 40 konkursów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Podczas koncertu usłyszymy świąteczne szlagiery, przywołujące klimat ciepłych, radosnych, rodzinnych świąt.
Święta w naszych domach zaczynają się od…muzyki! Zanim zdążymy pomyśleć o duchu Bożego Narodzenia, o krzątaninie, zakupach, zanim dzieci napiszą list do św. Mikołaja, najpierw słyszymy pierwszą świąteczną piosenkę. Każdy z nas ma swoje ulubione, jak ponadczasową „Dzień jeden w roku”, uśmiechniętą „Ding Dong”, czy delikatną „Lulejże, mi lulej” z filmu „Miś”. W tym roku przypomnimy Wam je wszystkie opracowane na głos i gitarę klasyczną w mistrzowskich wykonaniach Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka. Wprowadzimy Was w muzyczny nastrój delikatności i piękna dźwięku, który będzie Wam towarzyszył przez całe Święta.
Wyjątkowo, tak właśnie złożymy Wam życzenia. Pomyślicie może, że to dużo, dużo zbyt wcześnie… A co tam… Wesołych Świąt!
Zapraszamy 4 grudnia 2023r. do OWE Odra w Oławie o godzinie 19:00, bilety w cenie 120 zł dostępne w kasie OWE Odra i online.

https://www.traditionrolex.com/30