Sonori Ensemble - Opera In Love

Gala Walentynkowa 

partner: Kłodzki Ośrodek Kultury
gdzie: Sala Widowiskowa, Kłodzki Ośrodek Kultury
kiedy: 2022-02-14 19:00 - 2022-02-14 21:00
bilety: Wstęp płatny
opis:

Walentynkowa Gala Operowo-Operetkowa „Opera in Love” w wykonaniu Grupy Operowej Sonori Ensemble to koncert dla wszystkich Zakochanych i nie tylko!
Tematem przewodnim koncertu jest miłość i jej rozmaite odcienie, ukazane przez najsłynniejszych kompozytorów operowych. W programie nie zabraknie lirycznych romansów, duetów i scen miłosnych, brawurowych i efektownych popisów wokalnych oraz odrobiny subtelnego dowcipu. Śpiewacy zaprezentują ponadczasowe przeboje z dzieł najsłynniejszych kompozytorów m. in. Mozarta, Rossiniego, Verdiego, Pucciniego, Wagnera, Straussa, Kalmana, Gershwina i innych. Zapraszamy na niepowtarzalny wieczór operowy pełen emocji i uczuć w towarzystwie wspaniałych głosów operowych! Gala „Opera in Love” to wspaniały prezent Walentynkowy i nie tylko! 
Grupa Sonori Ensemble ma na swoim koncie około 500 koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury w Polsce i za granicą m.in. Austria, Niemcy, Włochy, Słowacja. Do ważniejszych osiągnięć należą: występy z Orkiestrą Filharmonii Zielonogórskiej, trzykrotny występ podczas Nowosolskiej Jesieni Artystycznej, gdzie artyści koncertowali obok Grupy MoCarta oraz orkiestry Arte dei Suonatori, koncert w ramach prestiżowego cyklu „Wieczory u Attavantich” w Jarosławiu, spektakl „Mozartiada” podczas festiwalu Drama Teatralna w Tarnobrzegu.