TARZAN - Teatr Ocelot - spektakl dla dzieci

 

organizator: Centrum Kultury Muza w Lubinie
partner: Centrum Kultury Muza w Lubinie
gdzie: Centrum Kultury "Muza" Lubin
kiedy: 2021-05-29 12:00
bilety: Wstęp płatny
opis:

Wznawiamy naszą działalność kulturalną! Na dobry początek – z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka czeka nas rodzinna wyprawa w świat dżungli. Spektakl Teatru Ocelot to niezwykła opowieść o miłości, odpowiedzialności i szacunku do natury. Tarzan i Jane zabiorą nas w zaskakującą podróż do beztroskiej krainy małp. Spektakl w wykonaniu artystów Teatru Ocelot i utalentowanych stypendystów Fundacji, jest gwarancją dobrej zabawy i spotkania z akrobatyką na najwyższym poziomie. Scena dynamicznego tańca Tarzana i zwinnych małp zachwyciła jurorów i widzów drugiej edycji popularnego programu „Mam Talent”.

OCELOT FOUNDATION – to 20 lat rozwoju inicjatyw kulturalnych, edukacyjnych, społecznych i sportowych w kraju i na świecie. Fundacja prowadzi teatr eksperymentalny. Dzięki sprzedaży widowisk artystycznych Teatru Ocelot w kraju i na świecie, wypracowuje środki na działalność statutową w zakresie edukacji artystycznej i sportowej dzieci i młodzieży oraz działalności medycznej – rehabilitacja medyczna, medycyna sportu, coaching zdrowia, medycyna stylu życia w ramach Instytutu Psychoedukacji i Medycyny Stylu Życia OCELOT.

Beata Zając – Scenarzystka i reżyserka widowisk sztuki ruchu. Dyrektor artystyczna Teatru Ocelot. Pedagog, wykładowca akademicki, badacz procesów twórczych. Sprawowała nadzór artystyczny nad międzynarodowymi projektami Ocelot Foundation. Wykreowane przez nią widowiska sztuki ruchu zachwycały publiczność w kraju i na świecie.

Bogdan Zając – Trzykrotny Mistrza Świata w Akrobatyce Sportowej, uznany solista Cirque du Soleil (Kanada, USA), trener i konsultant akrobatyczny największych światowych produkcji Franco Dragone, Cirque du Soleil.

Scenariusz i reżyseria: Beata Zając
Nadzór akrobatyczny: Bogdan Zając
Obsada: Teatr OCELOT – artyści sztuki ruchu, aktorzy, wolontariusze, trenerzy i stypendyści Ocelot Foundation.

Czas trwania: 60 minut (bez przerwy)


Sala widowiskowa, bilety: 50 zł dorośli / 30 zł dzieci do 15. roku życia
Rezerwacja biletów: 76/ 746 22 66 - codziennie w godz. 14.00-20.00, rezrrwacja@ckmuza.pl - pon-pt w godz. 8.00-14.00
Sprzedaż biletów w kasie i online : www.ckmuza.eu


Sprzedaż prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z Covid–19.