THE FILM HARMONY ORCHESTRA, SYMPHONIC SESSIONS - [Wałbrzych]

 

partner: Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu
gdzie: Sala koncertowa
kiedy: 2019-09-15 20:15
bilety: Wstęp płatny (Kup bilet)
ceny biletów: U. , 140zł
wykonawcy:

dyrygent:Marcin Mirowski

soliści:

Agnieszka Damrych - wokal

Jacek Kotlarski - wokal

 

 

 

THE FILMHARMONY ORCHESTRA

Powstała w maju 2007 roku z inicjatywy kompozytora, aranżera i dyrygenta, Marcina Mirowskiego, będącego jej dyrektorem artystycznym. Profesjonalna orkiestra symfoniczna, składająca się z wybitnych instrumentalistów z całej Polski, których połączyła wspólna pasja. Wykonuje na co dzień muzykę związaną z produkcjami filmowymi, teatralnymi, nagrywa i koncertuje. Bogate doświadczenie pozwala na poruszanie się w zróżnicowanym stylistycznie repertuarze muzycznym. Ma na swoim koncie różnorodne realizacje, a także współpracę z polskimi i międzynarodowymi artystami wśród których byli m. in. Krystyna Prońko, Mieczysław Szcześniak, Zbigniew Wodecki, Mike Patton, Francesco Malapena.

 

Marcin Mirowski

Absolwentwydziału Kompozycji, Dyrygentury, Teorii Muzyki i Muzykoterapii, Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, w klasie kompozycji prof. Grażyny Pstrokońskiej - Nawratil. Autor muzyki do ponad 70 sztuk teatralnych zrealizowanych w teatrach w Polsce i za granicą. Laureat nagród kompozytorskich. W latach 2003-2006 był Kierownikiem Muzycznym Wrocławskiego Teatru Lalek. Jest pomysłodawcą i założycielem orkiestry symfonicznej The Film Harmony Orchestra.

 

Jacek Kotlarski

Absolwent Liceum Muzycznego im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu w klasie trąbki (rok 1989), następnie Studium Piosenkarskiego w Poznaniu (1992), aż w końcu Akademii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie śpiewu (2017).

Od roku 2000 związany z teatrem Muzycznym Roma w Warszawie; wokalista, trener muzyczny a także wykładowca „Stylistyki Musicalowej” na wydziale Wokalno - Aktorskim Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Wokalista sesyjny, nagrywający i współpracujący z takimi artystami jak: Irena Santor, Ewa Bem, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Andrzej Zaucha, Zbigniew Wodecki, etc. Wielokrotny uczestnik największych polskich festiwali muzyki rozrywkowej (Opole, Sopot, Top Trendy etc). Śpiewał w wielu programach telewizyjnych: m. in. Taniec z Gwiazdami, Jak Oni Śpiewają.

Wiosną 2012 ukazał się jego pierwszy solowy, autorski album, który powstał w kooprodukcji z pianistą, aranżerem i kompozytorem Krzysztofem Herdzinem, wydany przez Polskie Radio pt. „Nigdy nie jest za późno”.

 

Agnieszka Damrych

Laureatka wielu telewizyjnych programów muzycznych takich jak Must be The Music, X Factor i The Voice of Poland. Oprócz występów solowych gościnnie występuje z projektami kabaretowymi, na scenach filharmonii w całej Polsce. Jej głos rozbrzmiewa również w reklamach telewizyjnych a także w teatrach.

opis:

SYMPHONIC SESSIONS

to propozycja koncertowa przygotowana specjalnie dla wszystkich fanów twórczości Zbigniewa Wodeckiego ale nie tylko. W programie koncertu znalazły się utwory bliskie sercu każdego fana Mistrza. Symfoniczne, nowe ujęcie piosenek przygotowane przez Marcina Mirowskiego oraz siła i energia 28 osobowej orkiestry oraz porywających wokalistów sprawi, że słuchacze odkryją na nowo „Lubię wracać” czy „Izoldę”. Usłyszymy je w wykonaniu Jacka Kotlarskiego, któremu towarzyszyć będzie Agnieszka Damrych. Wykwintna uczta wokalno-symfoniczna, pełna emocji i niezapomnianych nut, zaspokoi każde muzyczne podniebienie.

 
bilety dostępne w kasie Filharmonii Sudeckiej

oraz na ebilet.pl