Artystyczne Ferie KOK 2021 on-line

2020-12-31  09:44

4-15 stycznia 2021 zapraszamy na Artystyczne Ferie KOK  2021 on-line

4,5,7,8,11,12,13,14,15 stycznia

10.00 – Jak narysować… - warsztaty plastyczne

11.00 – Flet prosty dla poczatkujących - warsztaty muzyczne

12.00 – Balet nie taki straszny/ Początki hip – hopu - warsztaty taneczne

13.00 – spektakle i mini spektakle on – line

 

Filmy dostępne na fanpage KOK facebook!!!

Sprawdzajcie nasz profil, bo będą pojawiać się niespodzianki.

Napiszcie do nas na adres imprezy@centrum.klodzko.pl do 20.01.2021, w których warsztatach uczestniczyliście, które z filmów najbardziej się Wam podobały. Wśród autorów e-maili rozlosujemy nagrody.

(plakacik w załączeniu)

 

Wystawa w Galerii Sztuki pARTer

8-29 stycznia 2021

„Drugie wyjście z mroku”

Hubert Daniluk - malarstwo

 

Hubert Daniluk

Pochodzi  z małego miasteczka na wschodzie Polski , przez 15 lat mieszkał w Warszawie, a od kilku mieszka w Nowej Rudzie – Słupiec, gdzie prowadzi pracownie tatuażu.

Malarstwem zainteresował się dwa lata temu.

Początkowa fascynacja nowym narzędziem tworzenia przerodziła się w  potrzebę realizowania coraz to nowych koncepcji wyzbytych ciasnych ram wytyczanych przez klientów w codziennej pracy.

Swoje prace stara się utrzymywać w stylu surrealizmu. Najbardziej ciekawi artystę ludzkie ciało oraz emocje, które można określić przez ludzką anatomię

W malarstwie stawia na to co go samego porusza czyli emocje, klimat, odbicie nastroju człowieka w swoim własnym zwierciadle, które deformują go według jego własnych wyobrażeń, lęków i  nadziei. Nie tytułuje swoich prac, bo nie chce nikomu narzucać niczego. Jeśli ktoś potrzebuje interpretacji   obrazów niech będzie to jego podróż i tylko jego, każdy ma własną.

„Drugie wyjście z mroku” czyli tytuł  wystawy jest dość jasnym nawiązaniem do etapu, w którym obecnie znajduje się artysta oraz jego nastawienia względem własnej twórczości. Jak sam mówi:    jeśli wpatrujesz się w mrok to mrok wpatruje się w ciebie i jest to dobra metafora tego co chce malować.

Chciałbym żebyście Państwo patrzyli na moje obrazy jak…. w zasadzie  sobie tego Państwo życzycie. Może jak coś nad czym warto zwolnić, przystanąć i schylić głowę w zadumie lub jak na brzydki obraz ładnie namalowany” – Hubert Daniluk