Konkurs dla filmowców amatorów

2019-10-31  00:00

Czym jest KULTURA? Co się pod tym słowem kryje? Co ją tworzy? Gdzie ją widać? Gdzie Ty ją widzisz i jak ją postrzegasz? Powedz nam i pokaż! Nagraj krótki film o długości max. 50 sekund i weź udział w naszym konkursie #50sekundwkulturze z okazji #50urodzinyMuzy.

swiss-mechanical-watches.gifeforlady.com

Ideą konkursu jest pokazanie sposóbów postrzegania i odbierania kultury. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 15 lat. Filmy realizowane mogą być w dowolneJ konwencji i technice, nagrywane kamerą, aparatem, a także smartfonem i zapisane w używanych i ogólnodostępnych formatach.

Filmy o czasie trwania do 50 sek. wraz z kartą zgłoszenia należy przesłać na e-mail: promocja@ckmuza.pl lub dostarczyć do CK "Muza" do 31 października 2019 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gaki 23 listopada 2019 roku o godz. 17.00 w sali kameralnej CK "Muza" w Lubinie. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 2000 zł. Gościem honorowym gali będzie znany dziennikarz i reporter Mariusz Szczygieł.

Regulamin oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie: www.ckmuza.eu (zakładka IMPREZY/ KONKURSY)