Warsztaty "Kropka i kreska" w CeTA

2019-06-27  10:00

Zapraszamy do Centrum Technologii Audiowizualnych na spotkanie z teatrem cieni, animacją poklatkową i filmem abstrakcyjnym.

rolex replica watches

 W trakcie warsztatów przeznaczonych dla dzieci w wieku 11- 12 lat będziemy wykorzystywać dawną technikę teatru cieni i pracować na stole ledowym z grą światła i cienia oraz zmieniającymi się kolorowymi formami, które młodzi twórcy sami ubiorą w fabułę. W wyniku naszej pracy powstanie animowany film abstrakcyjny, który zostanie zaprezentowany na międzynarodowym festiwalu Punto y Raya Junior 2019.

Warsztaty poprowadzi
MAGDALENA GROBELNA ‒ wrocławska artystka multimedialna, aktywistka i animatorka kultury. Prowadzi pracownię sitodrukową Magga Studio i projekt moja melancholia. Realizuje liczne warsztaty artystyczne dla najmłodszych pod wspólnym szyldem MOCKULTURY. Prowadziła także warsztaty twórczej ekspresji, współpracowała z instytucjami kultury w całej Polsce. Poszukiwaczka wewnętrznej harmonii. Prywatnie mama trzyletniej Inki.

-------------------------------------------------------------------------------

Organizator: Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu- Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

Współorganizator: Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu, Bolesławiecki Ośrodek Kultury, Fundacja Bazalt, Stara Kopalnia w Wałbrzychu, Huta Julia w Piechowicach, Centrum Wiedzy o Wodzie Hydropolis, Muzeum Miedzi

Patronat honorowy: Rzecznik Praw Dziecka RP,
Marszałek Województwa Dolnośląskiego
Polskie Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka,

Dofinansowano ze środków: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (w ramach programu „Edukacja kulturalna”) oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Partnerzy: Punto y Raya Festival

Patrona medialny: TVP Wrocław, Polskie Radio Wrocław, Polskie Radio Kultura, Radio Ram, DOKiS.pl, Miesięcznik ODRA