Taka była scena w Nadolicach

Reportaże Partnerzy DOKIS Spektakle

W piątkowe popołudnie w świetlicy wiejskiej w Nadolicach Wielkich zakończyliśmy półroczny program GBP w Czernicy (filia nr 3 w Nadolicach Wlk.) przygotowujący dzieci do przedszkola. Z tej okazji uczestnicy projektu - dzieci w wieku 2-4 lat wraz z rodzicami (i super babcią) wzięli udział w teatralnym przedsięwzięciu. Można było obejrzeć w ich wykonaniu "Bajkę o Ćwierćlandzie" a także, nieco zmienioną wersję znanej wszystkim bajki o Czerwonym Kapturku. Występy przygotowała z rodzicami "Pani Teatrzyk".
Drodzy Rodzice i Droga Babciu serdecznie Wam dziękujemy, że wytrwaliście do końca, że oprócz uczestnictwa w zajęciach chcieliście dać coś od siebie, że przekroczyliście granice komfortu i weszliście na scenę. Obejrzeć rodzica w roli aktora to cenne doświadczenie dla dziecka. Dziękujemy za pracowicie przygotowywane stroje i tę lekką tremę. Nie chodzi o to byśmy oglądali prawdziwą grę aktorską, ale o dobrą zabawę. Mamy nadzieję, że pozostaną nam wszystkim tylko miłe wspomnienia. Widzimy się w czwartek o godzinie 17.00 w skansenie Państwa Golinowskich. Tam przewidzieliśmy ostatnie warsztaty dla dzieci (malowanie na drewienkach) oraz pieczenie podpłomyków. Posiedzimy też sobie przy ognisku.

Piątkową uroczystość zakończył fantastyczny występ teatru pt. "LALKA W TRASIE". Oddzielna relacja z przedstawienia pt. "Kurnik Kultury" już wkrótce.
Miło nam, że uroczystość naszą uświetnili: Sekretarz Gminy p.Marian Zaraś i Sołtys Nadolic Wielkich p.Leszek Kusiak