"KOZIOŁEK MATOŁEK" | spektakl w Teatrze Laki i Aktora w Wałbrzychu | wiek 2+

spektakl 2+ 

organizator: Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
partner: Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
gdzie: Duża Scena
kiedy: 2019-04-14 12:30
bilety: Wstęp płatny
wykonawcy:

adaptacja i reżyseria:  Lucyna Sypniewska

scenografia: Ewa Pietrzyk

maski: Władysława Cader

muzyka:  Krystyna Fuczik

obsada:
Urszula Raczkowska
Bożena Oleszkiewicz
Patrycja Rojecka
Jerzy Gronowski
Seweryn Mrożkiewicz

opis:

14 kwietnia o godz. 12.30 zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na przygody sympatycznego Koziołka Matołka, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu słynnego Pacanowa, gdzie mieszkają znamienici kowale. Młody, niedoświadczony i łatwowierny Koziołek musi zmierzyć się z własnymi słabościami i lękami przed nieznanym. Poznaje mnóstwo ciekawych ludzi z różnych stron świata: chińskiego cesarza, bombajskiego zaklinacza węży, córkę arabskiego księcia, Indian. Wykonuje wiele rozmaitych czynności: uczy się alfabetu chińskiego, zostaje wodzem plemienia, pracuje na farmie, wygłasza odczyty w różnych miastach, jeździ samochodem. Nierzadko wpada w tarapaty, ale zarazem uczy nas, że wytrwałość oraz chęć zdobywania wiedzy pomagają w osiągnięciu każdego celu.

„Koziołek Matołek” w reż. L. Sypniewskiej to spektakl, podczas którego najmłodsi widzowie bardzo chętnie współgrają z aktorami, wtórując im śpiewnie oraz zachwycając się feerią barw i komizmem sytuacyjnym. Razem z wesołym Koziołkiem przemierzają kolorowy świat, poszerzając przy tym swoją wiedzę o nim.

 

BILETY: 19 zł (dorośli), 16 zł (dzieci)

 

KASA BILETOWA TEATRU tel. 74 666 73 41 – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem.

KUP BILET ON-LINE – bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

czas trwania: 60 minut