"Podziel się na święta" - wyjątkowa akcja w MPiT

2018-11-29  09:38

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu wraz z grupą Aktywne Wrocławianki - działająca przy Wrocławskim Centrum Seniora zaprasza do udziału w wyjątkowej świątecznej akcji pt. "Podziel się na święta". W programie 1 grudnia będzie czekało na państwa wiele ciekawych i bezpłatnych wydarzeń o tematyce plastycznej i rękodzielniczej. Dodatkowo do 8 grudnia będzie trwała zbiórka na rzecz oodopiecznych „Formuła Dobra” Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

 

 

źródło: MPiT

 

W programie wydarzenia:

„Świąteczna MANUFAKTURA" - to bezpłatne rodzinne warsztaty rękodzielnicze prowadzone przez Aktywne Wrocławianki. Uczestnicy wykonają kartki pocztowe, dekoracje techniką decoupage. Przewidziany jest również Świąteczny recykling. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Na każde zajęcia obowiązują osobne zapisy. Rezerwacja miejsc pod numerem tel. 71 34 36 765. Osoby uczestniczące w szkoleniach recyklingowych proszone są o zabranie ze sobą papierowych rurek, wytłaczanek i opakowań po bombonierkach.

,,NA TROPIE ŚWIĄT! " - będzie to zwiedzanie Muzeum Poczty i Telekomunikacji, połączone z poszukiwaniem najciekawszych eksponatów o temtyce świąteczno - zimowej.

 "ŚWIĄTECZNE SELFIE Z DYLIŻANSEM POCZTOWYM" - chcesz mieć świetną pamiątkę z pobytu w Muzeum? Zrób sobie selfie z pocztą oraz opublikuj je na Facebooku lub Instagramie i oznacz Muzeum. Dostaniesz mały prezent! 


Nadchodzący czas bożonarodzeniowy do również okazja do dzielenia się z najbardziej potrzebującymi. W ramach wydarzenia organizatorzy zachęcają do włączenia się w Świąteczna zbiórkę na rzecz podopiecznych „Formuła Dobra” Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, współorganizowaną przez Muzeum Poczty i Telekomunikacji oraz grupę Aktywne Wrocławianki - działającą Przy Wrocławskim Centrum Seniora.

Akcja bedzie miała charakter zbiórki rzeczowej (artykuły pielęgnacyjne oraz higieniczne dla niemowląt tj. pampersy, chusteczki pielęgnacyjne itd.). Zbiórka będzie trwać od 1-8 grudnia.

[źródło: MPiT]