Znamy skład tegorocznego Wrocław Hip Hop Festival

2018-10-10  10:26

Poznaliśmy pełen line-up największego hip-hopowego wydarzenia we Wrocławiu. W listopadzie w Hali Stulecia zobaczymy m.in. przedstawicieli Asfalt Records, QueQuality, BOR oraz Takie Reczy Label.

źródło: materiały organizatora

 

Wrocław Hip Hop Festival to impreza, która już po raz czwarty gości najlepszych rapowych graczy polskiej sceny muzycznej. Podczas zeszłorocznej odsłony organizatorzy zgromadzili w Hali Stulecia około 8 tysięcy widzów, którzy do dyspozycji mieli dwie sceny: Main i Oldschool stage, co dało imponującą liczbę kilkunastu koncertów w trakcie jednej nocy. W tym roku skład artystów tworzą starzy znajomi jak na przykład O.S.T.R., który towarzyszy imprezie od samego początku istnienia i za każdym razem gromadzi pod sceną tłum wiernych słuchaczy. Poza nim zobaczymy Quebonafide, który po sukcesie wspólnego projektu z Taco, przyjedzie do Wrocławia z solowym występem. Z pewnością będzie można usłyszeć także nowy materiał od Kękę – płyta „To Tu” już w samym preorderze sprzedała się w ilości kilkunastu tysięcy sztuk. A jeśli mowa o nowym materiale, to być może jest także szansa na nowe rzeczy od Palucha, który podgrzewa ostatnio informacje na temat nowego albumu – materiał będzie nosić tytuł „Czerwony dywan”. I jeszcze „Dwa Sławy” – najbardziej wyluzowany skład w rapowym świecie, który ostatnią płytę wydał już na własnych zasadach, nie tylko dlatego, że własnym sumptem. Do tego sami młodzi zdolni: Otsochodzi, Szpaku, PlanBe. A wśród stałych punktów programu: DJ Soina za deckami i jedyny w swoim rodzaju prowadzący: Wujek Samo Zło. W kuluarach Hali Stulecia po raz kolejny stanie także dodatkowa scena, na której zaprezentuje się wyjątkowa mieszanka artystów, których łączy zamiłowanie do oldschoolu.

Bilety na to wydarzenie dostępne są w różnych opcjach cenowych. W podstawowej wersji kosztują 69 złotych (tylko do końca października) lub w wersji VIP – 140 zł do końca października (lub wyczerpania puli). Więcej informacji na www.hiphopfestival.pl.

 

Wrocław Hip Hop Festival
16 listopada, godz. 17.00
Hala Stulecia we Wrocławiu
Wstęp płatny 

[źródło: HipHop Festival]