Jazz w wykonaniu dżentelmenów

2018-09-14  14:21

Mocne zakończenie letnich koncertów jazzowych na patio OVO Wrocław. Już 14 września na plenerowej scenie wystąpi czwórka dżentelmenów z Tomaszem Krajewskim na czele. Tydzień później, na zakończenie bezpłatnego cyklu koncertów, zagra znakomity kwartet Jakuba Olejnika.

źródło: kochamwroclaw.pl

 

JazzOVO to cykl muzycznych spotkań na zielonym patio budynku OVO Wrocław. Początkowo miał trwać przez wakacje, ale niezwykłe ciepły odbiór sierpniowych koncertów skłonił organizatorów do kontynuowania cyklu również we wrześniu.

Koncerty takich gwiazd jak Tomasz Krajewski, Natalii Lubrano i trio Maćka Czemplika z Sonią Hornatkiewicz przyciągnęły wielu miłośników dobrej muzyki. W piątkowe wieczory patio było pełne, gwarne i wesołe – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, współorganizator koncertów. I tak 7 września jazz znów rozbrzmiał na patio za sprawą wokalisty Bartka Deryło i klawiszowca Piotra Świętoniowskiego. Na tym jednak nie koniec. Przed nami jeszcze dwa koncerty.

Już 14 września wieczór należał będzie do panów. Podczas koncertu Gentelman’s Jazz na scenie wystąpi wrocławski wokalista, Tomasz Krajewski w towarzystwie trójki muzyków: Iona Virlana (bas), Michała Polaka (perkusja) i Piotra Świętoniowskiego (instrumenty klawiszowe). Publiczność usłyszy zarówno interpretacje, jak i autorskie kompozycje.

Organizatorami cyklu jazzOVO są OVO Wrocław i DoubleTree by Hilton Wroclaw. Organizatorzy zastrzegają, że w razie niepogody koncerty mogą zostać odwołane, a informacje warto śledzić na Facebooku (fanpage OVO Wrocław).

 

jazzOVO
14 września, godz. 19.00
OVO Wrocław, ul. Podwale 83
Wstęp bezpłatny