Nadchodzi Muzyczna Noc Nadodrza

2018-09-15  12:50

Niezapomniane wrażenia muzyczne tylko w CRZ Krzywy Komin! Dowiesz się, jak łatwo i pięknie można stworzyć muzykę świetnie się bawiąc, a przy tym wyrażając swoje emocje! Połączenie zabawy, muzyki i edukacji zagwarantują warsztaty organizowane podczas Muzycznej Nocy Nadodrza.

źródło: CRZ "Krzywy Komin"

 

Muzyczna Noc Nadodrza zbliża się wielkimi krokami! Na tę okazję CRZ Krzywy Komin organizuje jedyne w swoim rodzaju warsztaty dźwięku. Spędź z nimi ten dzień w rytmach brazylijskiej muzyki i poczuj się jak prawdziwy kompozytor. Wydarzenie będzie miało charakter dnia otwartego, na którym goście będą mogli zainspirować się oferowanymi warsztatami dźwięku w CRZ Krzywy Komin oraz spełnić swoje muzyczne marzenia.

Przygodę z muzyką rozpocznie się 15 września, o godzinie 14:00. Zabawa i odkrywanie dźwięków będzie trwać do godziny 18:00. Jednym z elementów wydarzenia będą warsztaty „Samba batucada”. Poznają państwo techniki gry na brazylijskich bębnach oraz dowiedzą się jak funkcjonują one w karnawałowej samba de enredo, a także nauczą się kilku prostych aranżacji podczas zajęć pod czujnym okiem Bohdana Imiela – instruktora ze szkoły Sete Rios! Poznają także proces komponowania i obudzą w sobie prawdziwego kompozytora!

Jeśli zawsze ciągnęło Was do tworzenia muzyki, ale przekonania dotyczące zbyt małej ilości narzędzi powstrzymywały od działania lub jeśli jesteście zawodowymi muzykami odczuwającymi twórczą blokadę, to zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach obróbki dźwięku. Uczestnicy, którzy będą chętni do wzięcia udziału w zabawie szukania dźwięków będą nagrywać odgłosy towarzyszące pracom podczas warsztatów. Na koniec zabawy skomponowany zostanie utwór składający się z dźwięków powstałych podczas całego wydarzenia.

 

Muzyczna Noc Nadodrza
15 września (sobota), godz. 14.00 - 18.00
CRZ Krzywy Komin we Wrocławiu
Wstęp bezpłatny

 

[źródło: CRZ]