Warsztaty dla nauczycieli i animatorów w Pantomimie

2018-04-13  12:44

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza instruktorów teatralnych i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w warsztatach teatralnych, które rozpoczną się 21 kwietnia. Udział w zajęciach jest bezpłatny. 


źródło: materiały organizatora

 

Dwudniowe szkolenie w zakresie edukacji teatralnej, obejmujące 10 godzin praktycznej pracy warsztatowej, poprowadzi aktorka Wrocławskiego Teatru Pantomimy – Agnieszka Kulińska. Podczas warsztatów uczestnicy poznają nie tylko propozycje zabaw ruchowych dla najmłodszych, czy ćwiczenia rozwijające kreatywność, ale także zadania na koncentrację i uważność dzieci w wieku szkolnym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Istotnym elementem zajęć będzie analiza tekstów literackich oraz próba ich teatralizacji z uwzględnieniem wszystkich elementów mających wpływ na powstanie etiudy teatralnej.

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Udział zajęciach jest bezpłatny.

Szczegółowy plan zajęć:

21 kwietnia (sobota) – 10:00 – 12:30 (przerwa) 13:30-16:00

22 kwietnia (niedziela) – 10:00 – 12:30 (przerwa) 13:30-16:00

Zgłoszenia:

Uzupełnioną kartę zgłoszeniową prosimy wysłać na adres: a.paluch@pantomima.wroc.pl. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.pantomima.wroc.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Akcja: EDUKACJA 2.0” i dofinansowane są ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

[źródło: Pantomima]