Pokażą swoje talenty

2018-02-05  14:33

Znamy już datę 9. edycji konkursu Pokaż Talent – tym razem uzdolnieni artyści-amatorzy zaprezentują się publiczności w Piławie Górnej w sobotę 24 lutego 2018. Otwarto właśnie zgłoszenia do konkursu, którego pula nagród przekracza już teraz 1500 zł! Sprawdźcie szczegóły. 

źródło: materiały organizatora

 

Konkurs "Pokaż Talent" ma na celu prezentację i promocję uzdolnionych lokalnych wykonawców, muzyków, tancerzy i mistrzów słowa. Organizatorem Konkursu jest Gmina Piława Górna, Miejski Ośrodek Kultury i Biblioteka w Piławie Górnej oraz Młodzież z Piławy Górnej.
Wydarzenie odbędzie się 24 lutego (sobota), od godz. 14.00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piławie Górnej.

2. Uczestnicy mogą prezentować się pojedynczo lub w grupach do 15 osób.

3. Czas występu nie może przekraczać 5 minut.

4. W ramach prezentacji dopuszcza się: – grę na instrumentach* – wykonania wokalne: z podkładem (w formacie audio, mp3 na płycie CD), a’cappella, z własnym akompaniamentem wykonywanym na żywo* – układy taneczne – scenki i skecze – recytację.

* Do konkursu nie będą zakwalifikowane zespoły muzyczne w tradycyjnym składzie instrumentalnym, z perkusją, ze względu na krótki czas prezentacji (5 minut), co uniemożliwia instalację i właściwą obsługę techniczną zespołu w czasie regulaminowym.

5. Karty zgłoszeniowe oraz podkłady muzyczne w formacie audio, mp3, będące integralną częścią zgłoszenia należy dostarczyć do 19.02.2018 r.:
-mailem na adres: dariusz.kulak@mokib.pl
-pocztą tradycyjną: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Piastowska 40, 58-240 Piława Górna,
-osobiście: Pokój Instruktorski MOKiB, ul. Piastowska 40.


Wszelkich informacji technicznych i organizacyjnych udziela Pan Dariusz Kulak – tel.: 74 83 71 596, mail:dariusz.kulak@mokib.pl lub osobiście w siedzibie MOKiB.

 

Więcej informacji-> klik