Od piosenki po musical - spektakl muzyczny w Karpaczu

2017-08-14  10:25

Niezwykły spektakl muzyczny aranżowany przez Filharmonię Dolnośląską w Jeleniej Górze „Bo to się zwykle tak zaczyna...” tym razem w Hotel Gołębiewski Karpacz. To koncert na którym każdy znajdzie coś dla siebie.

źródło: materiały organizatora


Popularne piosenki, jak Powróćmy jak za dawnych lat, Nigdy więcej, Dumka na dwa serca obok tak doskonale znanych tytułów musicalowych: My fair Lady, Chicago, West Side Story, Mamma mia, Upiór w operze, tworzą malowniczą opowieść o różnych odcieniach miłości toczącą się przy kawiarnianym stoliku, innym razem przy barze, a nawet w więzieniu.

Udział znakomitych artystów znanych z takich scen i estrad, jak m.in. Opera Wrocławska, Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku, Teatr Muzyczny ROMA w Warszawie, Teatr Muzyczny w Poznaniu czy Teatr Muzyczny w Lublinie gwarantuje znakomitą zabawę, a jednocześnie wysoki poziom artystyczny.

Znakomitej muzyce specjalnie zaaranżowanej na potrzeby tego koncertu towarzyszy oryginalna oprawa sceniczna, którą stanowią nie tylko elementy wystroju, lecz również pieczołowicie wkomponowane fragmenty filmów i animacje.

Zapraszamy do spędzenia niezwykłego muzycznego wieczoru, wysłuchania najpiękniejszych melodii, które zna cały świat.


Koncert „Bo to się zwykle tak zaczyna...”
19 sierpnia 2017 roku, godz. 20.00
Hotel Gołębiewski Karpacz
ul. Karkonoska 14, Karpacz

[źródło:  Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze]